Basın Bülteni Dağıtımı

Basın Bülteni Nedir?; Firmanın yada şahısın iletmek istediği mesajları direct olarak barındıran ve kurumsal imajını temsil eden bir metin çalışmasıdır. Video, Görsel, Röpörtaj, Yeni çıkan ürün, Film, Toplantı, Uzman Görüşü, Tanıtım yazısı, Reklam gibi haber değeri taşıyan her şeyi içerebilir.

Türkiye’nin en büyük haber sitelerinden 1. El basin bülteni satin almak ister misiniz? İtibar Hizmetleri olarak Türkiye Top 100 web sitelerle çalışmaktayız. Diğer ajanslardan farklı olarak, on binlerce site ile çalışıyoruz gibi kendimizi övmüyoruz. Bu tarz firmalara sormanız gereken soru, on binlerce sitenin kaç tanesini trafik aldığı olacaktır.

Havuzumuzda 100 site mevcuttur. Bunlardan bazıları: Onedio, Yeni Şafak, Milliyet, Mynet, Sozcu, Yeni Akit, Sporx, Shiftdelete, Haberler.com, Donanımhaber, Cumhuriyet, Sondakika, Bursadabugun, 61 Saat, Halktv.com.tr, Ulusalkanal.com.tr, F5haber.com, Webtekno.com, iha.com.tr, superhaber.tv, T24.com.tr, Medyafaresi.com, Turkiyegazetesi.com.tr’dir.

Hemen Yayınlama Garantisi!

Aracı herhangi bir kuruluş ile çalışmadığımız için 1 mesai günü içerisinde basin bülteninizi yayınlayabiliriz. Bültenlerimizin süre sınırı yoktur. Kuruluş yayıncılığa devam ettiği sürece ömürlük yayınlanacaktır.

Siteleri siz seçeceksiniz ve yayınlanan tüm linkleri sizlere ileteceğiz. Dilerseniz basın bülteni yazım hizmeti de alabilirsiniz.

Online basında yer almak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Örnekleri ve referanslarımızı öğrenmek için bizi arayabilirsiniz.

Medya Planlama ve Satın Alma İçin Bizlere Ulaşın

+90 850 302 08 99

Basın Bülteni Gönderimi

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir